www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens – Dunakeszi, Budaörs

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az AUTONET magyarországi leányvállalata munkatársakat keres az alábbi munkakörbe
budaörsi illetve dunakeszi telephelyére:

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

munkakörbe.

Feladatok:

  • Pénztár kezelés
  • Szállítmány elszámoltatás, gépkocsivezetők befizetéseinek kezelése
  • Gépkocsivezetők által befizetett összegek vevői folyószámlára való könyvelése
  • Számlák, szállítólevelek szkennelése a központi adatbázisba
  • A különböző szállítási dokumentumok előkészítése a központi könyvelés számára (szortírozás, sorba rendezés)
  • Folyószámla egyeztetés a telephelyhez kötött vevőkkel

Elvárások:

  • Érettségi, alap pénzügyi végzettség
  • Erős informatikai tudás, xls erős használata.
  • Pályakezdők is.

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős munkarend (napi 8 óra).
  • Feladatoknak megfelelő javadalmazás és egyéb juttatások.
  • Szakmai képzések.
  • Támogató csapat.
  • Piacon ismert és elismert vállalati háttér.

Munkavégzés helye:
Budaörs vagy Dunakeszi

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk önéletrajzát a bérigény megjelölésével az alábbi címre a pozíció tárgyban történő megjelölésével.

Munkavégzés helye Dunakeszi, Budaörs
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest