www.cvonline.hu

Pénzügyi alkalmazás-üzemeltető

  • Az állásajánlat lejárt.

Megbízónk, egy 1998-ban alapított, magyar tulajdonban lévő, alapvetően pénzintézeti, befektetési szolgáltatói rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével

foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház részére keresünk

munkatársat.

Az új munkatárs feladata:

  • egyedi fejlesztésű pénzügyi alkalmazások L2 szintű üzemeltetése, a feladatok többek közt:
    • Folyamatos rendszermonitorozás
    • Aktív részvétel DR tesztelésekben
    • Ügyfél oldali tesztelések támogatása
    • Patch-ek, verziók telepítésének végrehajtása és támogatása
    • SQL lekérdezések összeállítása, futtatása
    • Felhasználók regisztrálása, jogosultságkezelés
    • Folyamatos kapcsolattartás az üzleti- és IT területekkel
    • Napi szintű ad-hoc kérések kiszolgálása
  • fejlesztők és tesztelők támogatása
  • az üzemeltetési folyamatok kialakítása, fejlesztése, dokumentálása

Elvárások:

  • Közép, vagy felsőfokú informatikai végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Relációs adatbázisok minimum alapfokú ismerete, SQL ismeret
  • Windows Server, MS SQL Server ismeret
  • Banki, főleg kártya alkalmazások üzemeltetésében szerzett gyakorlat előny, de nem feltétel

Az ideális jelölt:

  • nyitott a 2 műszakos munkarendre
  • gyorsan képes az ügyfelek igényeire reagálni
  • kiválóan kommunikál szóban és írásban
  • szeretne folyamatosan újabb ismeretekre szert tenni
  • szeretne egy fiatal, jó hangulatú csapat tagja lenni

Pályakezdők és – amennyiben a munkavégzés és az iskolai elfoglaltság összeegyeztethető – tanulók jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, IT / Informatika, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest