www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 993663
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, egy 1998-ban alapított, magyar tulajdonban lévő, alapvetően pénzintézeti, befektetési szolgáltatói rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház részére keresünk

PÉNZÜGYI ALKALMAZÁS-ÜZEMELTETŐ

munkatársat.

Az új munkatárs feladata:

Egyedi fejlesztésű pénzügyi alkalmazások L2 üzemeltetése az alábbi feladatokkal
  • egyedi fejlesztésű pénzügyi alkalmazások L2 üzemeltetése az alábbi feladatokkal
  • alkalmazás folyamatos működésének ellenőrzése
  • hibakeresés, log elemzés
  • működési riportok készítése
  • verzióváltás, patch telepítésének elvégzése, koordinálása
  • részvétel DR tesztek lebonyolításában
  • ad-hoc feladatok elvégzése
  • együttműködés a kapcsolódó IT- és üzleti területekkel
  • felhasználók, fejlesztők és tesztelők támogatása
  • az üzemeltetési folyamatok kialakítása, fejlesztése, dokumentálása
Elvárások:
  • közép-, vagy felsőfokú informatikai végzettség
  • relációs adatbázis kezelő minimum alapfokú ismerete (MS SQL ismeret előny)
  • Windows, Unix, Linux, Apache/Tomcat ismeret
  • banki alkalmazások, kártya rendszerek üzemeltetésében szerzett gyakorlat (előny)
  • kommunikációképes angol nyelvtudás

Az ideális jelölt:
  • nyitott a problémákra,
  • nyitott az éjszakai/hétvégi munkavégzésre,
  • gyorsan képes az ügyfelek igényeire reagálni,
  • kiválóan kommunikál szóban és írásban,
  • szeretne folyamatosan újabb ismeretekre szert tenni,
  • szeretne egy fiatal, jó hangulatú csapat tagja lenni
Munkavégzés helye:
  • Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió