www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 1073592
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, egy 1998-ban alapított, magyar tulajdonban lévő, alapvetően pénzintézeti, befektetési szolgáltatói rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház részére keresünk

PÉNZÜGYI ALKALMAZÁS-ÜZEMELTETŐ

munkatársat.

Az új munkatárs feladata:
  • egyedi fejlesztésű pénzügyi alkalmazások L2 szintű üzemeltetése, a feladatok többek közt:
    • Folyamatos rendszermonitorozás
    • Aktív részvétel DR tesztelésekben
    • Ügyfél oldali tesztelések támogatása
    • Patch-ek, verziók telepítésének végrehajtása és támogatása
    • SQL lekérdezések összeállítása, futtatása
    • Felhasználók regisztrálása, jogosultságkezelés
    • Folyamatos kapcsolattartás az üzleti- és IT területekkel
    • Napi szintű ad-hoc kérések kiszolgálása
  • fejlesztők és tesztelők támogatása
  • az üzemeltetési folyamatok kialakítása, fejlesztése, dokumentálása
Elvárások:
  • Közép, vagy felsőfokú informatikai végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Relációs adatbázisok minimum alapfokú ismerete, SQL ismeret
  • Windows Server, MS SQL Server ismeret
  • Banki, főleg kártya alkalmazások üzemeltetésében szerzett gyakorlat (előny)
Az ideális jelölt:
  • nyitott a 2 műszakos munkarendre
  • gyorsan képes az ügyfelek igényeire reagálni
  • kiválóan kommunikál szóban és írásban
  • szeretne folyamatosan újabb ismeretekre szert tenni
  • szeretne egy fiatal, jó hangulatú csapat tagja lenni
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Régió