www.cvonline.hu

Pénzügyi adminisztrátor

  • A hirdetés 681 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártási tevékenységet folytató nemzetközi cégcsoport keres szakembert a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

A jelölt feladata leginkább adminisztratív tevékenységre fog kiterjedni:
Pénzügyi adatok rögzítése a vállalatirányítási rendszerben;
Statisztikák, riportok, kimutatások készítése.

Követelmények:

Min. középfokú végzettség
Min. 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
MsOffice ismerete

Előny:

Komárom v. Komárom környéki lakhely

Munkavégzés helye:

Komárom régió, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Stabil munkahely
Támogató csapat
Kiszámítható feladatok
Cafeteria, bejárástámogatás, motiváló bérezés

Ideális pályázó:

Rendkívül precíz, lelkiismeretes
Jó problémamegoldó készséggel rendelkezik
Szívesen végez monotonabb adminisztratív munkát