www.cvonline.hu

Pénzügyi adminisztrátor

  • A hirdetés 865 napja lejárt

Külföldi tulajdonú termelő vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • Havi jelentések elkészítése az anyacég felé;
  • Kapcsolattartás és együttműködés a könyvelő irodával, anyacéggel és a cégcsoport egyéb vállalataival;
  • Kapcsolattartás a szállítókkal, bankokkal és egyéb külső szervekkel;
  • Adatszolgáltatás az ügyvezető részére;
  • Bejövő számlákkal kapcsolatos teljes körű adminisztráció;
  • Banki átutalások, pénztárkezelés;
  • Egyéb adminisztrációs feladatok.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Kiváló numerikus készség, precíz, pontos munkavégzés.

Előny (de nem feltétel):

  • Mérlegképes könyvelő végzettség;
  • Könyvelő/számlázó programok ismerete.

Munkavégzés helye: Békéscsaba

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Helyek Békés
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol