www.cvonline.hu

Pénzügyi adminisztrátor

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 919773
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Ezúttal budapesti partnercégünk számára keresünk  pénzügyi adminisztrátor hallgatót.

Feladatok:

  • Számlák dokumentálása
  • Adatbázis kezelés
  • Pénzügyi feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Precíz, alapos, megbízható hallgató
  • Pénzügyi szakos hallgató
  • 10 ujjas gépelés
  • Windows rendszerekben való jártasság(Word, Excel, PowerPoint)

Munkaidő: H-P 9-16 között (rugalmas) heti minimum 10 óra vállalása

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1500 Ft/óra
  • Hosszú távú munkalehetőség

Ha szeretnél egy dinamikus fiatalokból álló csapat tagja lenni, Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.