www.cvonline.hu

Pénzügyi adminisztrátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 857466

A magyarországi HR szolgáltatási piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenység. Partnerünk, a nemzetközi az élelmiszeripar meghatározó szereplője megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Napi pénzügyi adminisztráció,
  • Bankon keresztül érkezett pénzmozgások naprakész rögzítése,
  • Szerződések készítése,
  • Vásárlói problémák kezelése,
  • Folyamatos egyeztetés a könyvelési részleggel,
  • Kintlévőség kezelés,
  • Statisztikai jelentések, beszámolók, kimutatások készítése.
Elvárások:
  • Minimum középfokú szakirányú végzettség,
  • Legalább 2-4 éves szakmai tapasztalat,
  • magas szintű Excel tapasztalat,
  • Precíz, pontos, dinamikus munkavégzés,
  • jó kommunikációs képesség, határozottság,
  • problémamegoldó képesség,
  • Csapatszellem.
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú lehetőség,
  • kiváló környezet,
  • támogató légkör.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest, 20. kerület.
  • Munkaidő: H-P teljes munkaidő
Kapcsolat:
Jelentkezés: Szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.
Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül. Referencia szám: HuCa-01