www.cvonline.hu

For fulfilling the position
Pénzügyi Adminisztrátor
we are looking for colleagues

Az Alcoa Köfém Kft. munkatársat keres Pénzügyi Adminisztrátor munkakör betöltésére.

Feladatok:

Amerikai vevőkkel folyószámla-egyeztetés, lejárt kintlevőségek követése, beszedése és a hozzá tartozó hitelkontrol elvégzése.

Elvárások:

  • Az angol nyelv magas fokú ismerete (írásban és szóban).
  • Állandó délutános munkaidő vállalása (14-22 óráig).
  • Számítógép alkalmazói szintű ismerete.
  • Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz.

Előnyök:

A jelentkezések elbírálásánál a pénzügyi végzettség, valamint pénzügyi vagy hitelezési területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár

Please send your application and CV with photo to ALCOA Career Site