www.cvonline.hu

For fulfilling the position
Pénzügyi adminisztrátor
we are looking for colleagues

FELADATOK

Amerikai vevőkkel folyószámla-egyeztetés, lejárt kinnlevőségek követése, beszedése és a hozzá tartozó hitelkontrol végzése.

Leendő munkatársunk a North American Express Credit szervezet tagjaként munkáját az Alcoa amerikai cégei javára végzi Székesfehérváron.

ELVÁRÁSOK

  • Az angol nyelv magas fokú ismerete (írásban és szóban).
  • Állandó délutános munkaidő vállalása (havonta egy hét délelőttös munkavégzés).
  • Számítógép alkalmazói szintű ismerete.
  • Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz.

A jelentkezések elbírálásánál a pénzügyi végzettség, valamint pénzügyi vagy hitelezési területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Please send your application and CV with photo to ALCOA Career Site