www.cvonline.hu

Pénzügyi Adminisztrátor

  • Company_icon Exact Solutions Kft.
  • Location_icon Székesfehérvár
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár
Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Feladatok:
  • Megrendelések rögzítése és kezelése a vállalatirányítási rendszerben
  • Különböző társosztályokkal (például beszerzés, minőségügy, termelés) való szoros együttműködés
  • Napi szintű kapcsolattartás az európai és tengerentúli partnerekkel, egyeztetés a beszállítókkal
  • Szállítói kifizetések teljeskörű adminisztrációja, kezelése
  • A beérkező számlák jogszabályoknak megfelelő ellenőrzése
  • Szállítói folyószámlák könyvelése, egyeztetése a főkönyvvel
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás írásban és telefonon, felmerülő problémák kezelése
  • Folyamatfejlesztésben való aktív részvétel
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett minimum 0,5-1 éves tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Német vagy francia nyelvtudás előnyt jelenthet
  • AP/P2P területen szerzett tapasztalat előnyt jelenthet
  • Magabiztos MS Office ismeret
Amit kínálunk:
  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör
  • Karrierút támogatása
  • Lakhatási és utazási támogatás