www.cvonline.hu
Pénzügyi adminisztrátor
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.11.
Jelentkezési határidő: 2016.11.09.
Hirdetés azonosító: 1086900
lejárt

Nemzetközi ügyfelekkel rendelkező ügyvédirodába keresünk pénzügyi adminisztrátort.

Feladatok:

  • számlázási feladatok, könyvelés előkészítése
  • külföldi ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • kintlévőségek teljes körű adminisztrációja
  • belső elszámolások, statisztikák készítése
  • banki ügyintézés

Elvárások:

  • Minimum 2 éves pénzügyi adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • Magabiztos,folyékony angol nyelvtusás szóban és írásban egyaránt
  • Magas szintű Ms Office ismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó probléma megoldókészség, udvarias munkavégzési stílus

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.