www.cvonline.hu

Pénzügyi adminisztrátor

  • A hirdetés 391 napja lejárt

A kategóriás irodaházak üzemeltetésével foglalkozó vállalathoz adminisztratív munkatársat keresünk pénzügyi osztályra

augusztus végéig

Feladatok:
  • Adminisztrációs és asszisztensi munka ellátása a cég pénzügyi osztályán
  • Számlák iktatása, lefűzése, archiválása
  • Számítógépes adatrögzítés
  • Fénymásolás, iktatás, posta kezelése
Elvárások:
  • Min. érettségi
  • Folyamatban levő felsőfokú tanulmányok pénzügyi, gazdasági területen előny
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Alapfokú angol nyelv ismerete
Juttatások:

Egyéb:

  • Munkaidő: hétfőtől péntekig napi 8 órás beosztásban
  • Határozott idejű munkavégzés 2016. augusztus 31-ig
  • Munkavégzés helye: Budapest VII. kerület
  • Munkakezdés kiválasztás után azonnal
  • Jelentkezését várjuk E-mail cím megjelenítése e-mail címre
Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség -