www.cvonline.hu

Pénzügyi adminisztrátor (Ref.szám:SZF-1253)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2015.07.18.
Hirdetés azonosító: 948879

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Pénzügyi adminisztrátor

munkatársat keres Partnercége megbízásából.

(Referenciaszám:SZF-1253)

Feladatok:

  • Számlarögzítés
  • Adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Erős alapfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Határozott idejű szerződés vállalása

Előny:

  • Pénzügyi végzettség
  • Néhány éves releváns szakmai tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Útiköltség térítés
  • Azonnali kezdési lehetőség

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. székesfehérvári multinacionális megbízója számára toboroz és kölcsönöz munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy juttassa el személyesen ügyfélszolgálati irodánkba.(Székesfehérvár, Piac tér 8., munkanapokon 8-16 óráig)

A részletekről érdeklődni lehet a 20-967-3093-as mobilszámon vagy a 22-506-498-as vezetékes telefonszámon.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)