www.cvonline.hu

Pénzügyi adminisztrátor (Ref.szám: NB-1069)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.30.
Jelentkezési határidő: 2015.03.06.
Hirdetés azonosító: 865327

Elvárások:

  • Angol nyelv magas fokú ismerete (szóban és írásban egyaránt)
  • Állandó délutános munkaidő vállalása (14-22 óráig)
  • Számítógépes ismeretek

Előny:

  • Pénzügyi végzettség
  • Pénzügyi vagy hitelezés területen szerezett tapasztalat

Feladatok:

  • Amerikai vevőkkel folyószámla-egyeztetés
  • Lejárt kintlévőségek követelése, beszedése és a hozzá tartozó hitelkontroll elvégzése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Műszakpótlék

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. székesfehérvári multinacionális megbízója részére keres és közvetít főállású munkavállalókat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1069-es referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Németh Brigittánál a 20/911-57-56-os mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Dunaújváros
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő