www.cvonline.hu

Pénzügyi adminisztrátor / Irodai asszisztens

  • Company_icon Cégnév elrejtése
  • Location_icon Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

Mobilszolgáltató partnercég keres debreceni munkahelyre új munkatársat

munkakörbe, akár részmunkaidős beosztással is, azonnali kezdéssel.

ELVÉGZENDŐ FELADATOK:

  • házi pénztárak kezelése, nyilvántartása, dokumentálása, elszámolása
  • könyvelési anyagok összegyűjtése, előkészítése
  • készletnyilvántartás vezetése, árukészlet ellenőrzése
  • táblázatok, kimutatások, statisztikák készítése
  • leltározási folyamatok szervezése, lebonyolítása
  • vezetői megbeszélések előkészítése
  • telefon,e-mail kezelése és egyéb irodai teendők
  • általános adminisztratív feladatok végzése (online és offline)
  • media felületek kezelése

A MUNKAVÁLLALÓVAL KAPCSOLATOS ELVÁRÁSOK:

  • pénzkezelési és készletnyilvántartási tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • gyors megoldó képesség és hatékonyság
  • önálló munkavégzés csapatjátékos szemlélettel
  • szakmai alázat, kiscsoportos kooperatív munkavégzés
  • internet, keresés (google), adatgyűjtés és adatok feldolgozása
  • MS Office magas felhasználói szint (Word, Excel, PowerPoint)
  • Excell táblázatok, függvények, diagramok, PP-k,érthető és magas színvonalú készítése
  • angol nyelvtudás

ELVÁRT KÉSZSÉGEK ÉS SZEMÉLYES TULAJDONSÁGOK:

  • precizitás, határidők betartása
  • kiváló analitikai és jó szervezői készség
  • dinamikus, nyitott és önálló személyiség
  • kommunikációs képesség és agilitás
  • problémamegoldó készség és proaktivitás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • azonnali munkakezdés
  • stabil, hosszú távú munkát
  • teljes munkaidős foglalkoztatás
  • felelősségteljes munkafeladatok
  • jó munkakörülményeket és kellemes, fiatalos légkört

ELŐNY:

  • angol nyelv – középfok (beszélt és írott)
  • pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • irodai munkakörben szerzett tapasztalat
  • saját autó
  • referencia előző munkahelyekről

EGYÉB ELVÁRÁS

  • Erkölcsi bizonyítvány szükséges
  • Fénykép szükséges

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 éves tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Debrecen

Fényképes önéletrajzát, telefonos elérhetőséggel és motivációs levéllel a megpályázott pozíció nevének feltüntetésével a lenti
e-mail címre kérem.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Menedzser asszisztens
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol