www.cvonline.hu
Pénzügyi adminisztrátor (GYAKORNOK)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.02.18.
Jelentkezési határidő: 2014.02.20.
Hirdetés azonosító: 328133
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi ügyfelünk részére gyakornoki pozícióba PÉNZÜGYI ADMINISZTRÁTORT keresünk 5 hónapos időtartamra

Feladatok:

- könyvelés / számlák, bankkivonatok könyvelése/
- pénzügyi nyilvántartáshoz kapcsolódó analitikák vezetése
- bejövő és kimenő számlák ügyintézése, adminisztrálása
- pénzügyi utalások rögzítése
- útnyilvántartások vezetése
- pénzügyi és számviteli jelentések elkészítésében való közreműködés

Munkaidő: heti 20 óra

Követelmények
- frissen végzett/folyamatban lévő gazdasági/pénzügyi felsőfokú képzés szükséges
- hasonló munkakörben szerzett szakmai gyakorlat vagy tapasztalat előny
- alapfokú angol nyelvtudás
- precíz, megbízható munkavégzés
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek