www.cvonline.hu

Pénzügyi adminisztrátor angol nyelvtudással

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 900871

Nemzetközi partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk azonnali kezdéssel a következő pozícióba:

Feladatok:
  • Pénzügyi szolgáltató szektorban történő napi adminisztráció,
  • saját programban történő adatrögzítés, adatbevitel,
  • adatok pontos, precíz másolása, ellenőrzése,
  • számlázással kapcsolatos iktatási feladatok,
  • közvetlen kollégák, felettesek munkájának folyamatos támogatása,
  • egyéb irodai ad-hoc feladatok.
Elvárások:
  • középfokú végzettség,
  • adminisztrációban, adatrögzítésben szerzett minimum 1 éves tapasztalat,
  • legalább középfokú, főként írásban aktív angol nyelvismeret,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • azonnali munkakezdés.
Amit kínálunk:
  • azonnali kezdés,
  • fél éves munkavégzés, hosszabbítási lehetőséggel,
  • multinacionális környezet,
  • fix havi bérezés.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest, 9. kerület
  • Munkaidő: H-P, napi 8 órában 8.30-17.00 vagy 9.00-17.30 között
Kapcsolat:
Fényképes, bérigénnyel ellátott önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.

Referencia szám: CS-01

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.