www.cvonline.hu

Pénzügyi adminisztráció

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 1175365
lejárt

Osztrák tulajdonú partnercégünkhöz keresünk könyvelési-adatrögzítési feladatok ellátására diák munkatársat.

Feladatok:

  • német nyelvű számlák és számviteli bizonylatok adatainak rögzítése
  • könyvelésük számítógépes könyvelői rendszerbe
  • bizonylatok előkészítése, könyvelése

Munkaidő: Minimum 25-30 óra vállalása hétköznap 8.30 és 17.00 között

Elvárások:

  • alapvető számviteli ismeretek
  • minimum fél év vállalása
  • középfokú német nyelvtudás - főként írásban!

Előnyt jelent:

  • Pénzügyi tanulmányok

Amit kínálunk:

  • bruttó 900 Ft/óra

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítésekövetően vagy a E-mail cím megjelenítése email címen. Ha kérdésed volna, ezen a számon várjuk a hívásod: 06-70-452-3319.