www.cvonline.hu

Pénzügyes/könyvelő gyakornok

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 830523

Feladatok:
  • könyvelés munkájának adminisztratív támogatása (iratrendezés, postabontás, iktatás),
  • adatrögzítés, a beérkezett számlák scannelése, kiküldése engedélyezésre a társosztályoknak,
  • számlareklamációk, szállítói folyószámlák egyeztetése, kezelése,
  • vevői egyenlegközlők, reklamációk nyomon követése,
  • Excel alapú egyeztetések, beérkezett reklamációk Excelben történő nyomon követése,
  • egyszerűbb könyvelési feladatok SAP rendszerben,
  • lekönyvelt számlák könyvelési adatainak ellenőrzése.
Elvárások:
  • folyamatban lévő BSC/MSC tanulmány gazdasági szakon,
  • folyékony angol és/vagy német nyelvtudás,
  • magabiztos MS-Office ismeret,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • számviteli ismeretek,
  • Fizetés: bruttó 800 forint /óra
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: heti legalább 30 óra, X.ker.
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a E-mail cím megjelenítése email címen. E-mailed tárgya legyen: PÜ-BOS.