www.cvonline.hu

Pénzügyes

  • A hirdetés 457 napja lejárt

20 éves múlttal rendelkező cég

Pénzügyes

munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

  • Kimenő számlák kézi vagy gépi kiállítása, regisztrálása és azok fizetési határidejének folyamatos ellenőrzése
  • Kintlévőségek és behajtások pénzügyi nyilvántartásának kezelése
  • Bejövő számlák regisztrálása és azok határidőn belüli átutalása
  • Egyéb banki adminisztrációk, banki átutalások kezelése
  • Adók, illetékek, járulékok határidőre történő befizetése
  • Házipénztár kezelése, kiadott pénzek számonkérése
  • Kapcsolattartás könyvelő céggel, könyvelési anyagok, bizonylatok eljuttatása számukra
  • Egyéb könyvelési adminisztráció kezelése és könyvelésre történő előkészítése
  • Egyszerűbb beszámolók elkészítése a vezetés részére
  • Szabadságok és betegszabadságok vezetése és ellenőrzése, kapcsolattartás a bérszámfejtéssel
  • Havi, éves zárással kapcsolatos feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség - releváns pénzügyi, számviteli tanulmányok (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • 5 év minimum tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Terhelhetőség, dinamikusság, teljesítményorientáltság
  • Lelkiismeretes, precíz, pontos, gyors munkavégzés
  • Német nyelv legalább alapfokú ismerete

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munka
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Megbízható, nem multinacionális munkáltató

Munkavégzés helye, időtartama:

  • Mogyoród
  • teljes munkaidő
Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő