www.cvonline.hu

PÉNZÜGYES MUNKATÁRS

  • A hirdetés 747 napja lejárt

A

Holiday Inn Budapest – Budaörs

szálloda
PÉNZÜGYES MUNKATÁRSAT
keres.

A nemzetközi Holiday Inn szállodalánc négycsillagos magyarországi szállodája a főváros kapujában, az M1-M7 autópálya bevezető szakasza mellett található. Üzletembereknek és turistacsoportoknak nyújt szállást, illetve konferenciatermei révén a környékbeli cégek kedvelt rendezvényhelyszíne.

Főbb feladatok:

  • napi forgalmi riport készítése,
  • kapcsolattartás a külsős könyvelőcéggel,
  • szállítói számlák utalásának előkészítése Spectra programban,
  • házipénztár kezelése,
  • elszámoltatás, napi valuta és forint készpénz átvétele, ellenőrzése,
  • befolyó előlegek figyelemmel kísérése és ezekről információszolgáltatás,
  • kül-és belföldi kintlévőségek kezelése, heti jelentés a kintlévőségek alakulásáról,
  • hitelkártyás fizetések ellenőrzése, reklamációkkal kapcsolatos ügyintézés,
  • cash flow kimutatáshoz adatszolgáltatás a vezetőség részére,
  • hó végi leltárfelvétel- és leltáradminisztráció.

Eséllyel pályázhat, aki:

  • közgazdasági érettségivel rendelkezik (mérlegképes könyvelői végzettség nem szükséges!)
  • minimum 1-2 éves gyakorlatot szerzett számviteli vagy pénzügyi területen (szállodai szakmai tapasztalat előny!),
  • legalább alapfokú angol nyelvtudással bír (írásban és telefonos kommunikációhoz szükséges)
  • ismeri és magabiztosan használja az Excel és a Word programokat (a SCALA program ismeretét előnyként értékeljük),
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezik,
  • megbízható, precíz, rendszerető, munkájára igényes.

Egyéb:

A munkakör betöltéséhez erkölcsi bizonyítvány szükséges!

Részmunkaidős (napi 6 órás) foglalkoztatás is megoldható!

Fényképes önéletrajzát a referenciák megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő