www.cvonline.hu

Pénzügyes munkatárs

  • A hirdetés 550 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, több mint 120 kirendeltséget üzemeltető és 2500 munkavállalót foglalkoztató, magyar tulajdonú autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő, folyamatosan bővülő, piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai, illetve a szlovákiai piacnak. Szoftveres autóalkatrész kereső programjával és logisztikai rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban a partnerei számára.

Cégünk BUDAPESTI (XIII. kerület) munkavégzéssel az alábbi pozícióba keres munkatársat:

PÉNZÜGYES

Feladatok:

  • Készpénzforgalom (pl. házipénztárak) kezelése és ellenőrzése
  • Üzemanyag elszámolások adminisztrációja
  • Számlák kiállítása, továbbszámlázás
  • Telefonszámlák kezelése és ellenőrzése
  • Adatszolgáltatás KSH statisztikákhoz
  • Belső posta (papíralapú) kezelése és szortírozása
  • Egyenlegközlők kiküldése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (gazdasági végzettség előny)
  • Erős rendszerezői, adminisztratív készség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Monotonitás tűrés
  • MS Office - Excel professzionális használata

Amit kínálunk:

  • Biztos, versenyképes jövedelem
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kellemes irodai munkakörnyezet
  • Fiatalos csapatmunkában való részvétel

Pályázatát (fényképes önéletrajz és fizetési igény megjelölésével)

a Jelentkezés gombra kattintva töltheti fel adatbázisunkba.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol