www.cvonline.hu

Pénzügyes adminisztrátor

  • A hirdetés 760 napja lejárt

Kereskedelmi cég

pénzügyes adminisztrátor

munkatársat keres

Feladatok:

  • Beérkező számlák ellenőrzése (tartalmi és alaki), adminisztrációja, leadása külső könyvelőnek
  • Kimenő számlák leadása külső könyvelőnek
  • Pénzügyi tranzakciók adminisztrációja, vevői fizetések követése, felszólító folyamat működtetése a vállalatirányítási rendszerben
  • Intrastat riport elkészítése
  • Cégen belüli HR és egyéb ügyvitellel kapcsolatos adminisztráció
  • Vevő és szállító folyószámla kezelés
  • Napi bank könyvelés a vállalatirányítási rendszeren
  • Házipénztár kezelése
  • Banki program kezelése
  • Jelenléti ívek vezetése (túlóra elszámolás, nyilvántartás)
  • Környezetvédelmi termékdíj elkészítése
  • Vámokmányok nyilvántartása
  • Kiküldetések elszámolása
  • Kimutatások, nyilvántartások készítése

Követelmények:

  • Pénzügyi, számviteli ügyintéző (OKJ)
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Precíz, alapos munkavégzés
  • Terhelhetőség, konfliktuskezelő képesség
  • Pozitív gondolkodás

További előnyt jelent:

  • Reklámajándék területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Pénzügyi / számviteli végzettség
  • Microsoft Navision ismerete

Mit ajánlunk:

  • Nemzetközi, kiemelten versenyképes háttér
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Kellemes munkahelyi légkör
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő