www.cvonline.hu

Pénzügy vezető

  • A hirdetés 820 napja lejárt

Folyamatosan fejlődő tatabányai cég

Pénzügy vezetőt

keres

határozatlan idejű munkaviszonyba.

Munkakörhoz tartozó feladatok:

  • Pénzügyi folyamatok koordinálása, fejlesztése
  • Megtérülés számítás, üzleti tervezés
  • Kontrolling feladatok ellátása (projekt, termék)
  • Riportolási folyamatok fejlesztése, feladatok ellátása
  • Befektetés kezelés

Szükséges ismeretek, tapasztalat:

  • Közgazdasági diploma
  • Tárgyalóképes szakmai angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Nagyfokú önállóság, elemzőkészség

Előny:

  • Gyártó, fejlesztő cégnél szerzett kontrolleri vagy pénzügyi tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Mit kínálunk:

  • Szakmai kihívást
  • Fejlődési lehetőséget
  • Versenyképes jövedelem, Cafeteria
  • Modern infrastruktúra
  • Fiatalos csapatot

Munkavégzés helye: Tatabánya

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre. Kérjük, hogy az email tárgy mezőjébe feltétlenül írja be: Pénzügyi vezető

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő