www.cvonline.hu

Pénzügy-Ügyviteli Szervező

  • A hirdetés 518 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

Ügyvitelszervezés és Irányítás csapata budapesti munkavégzéssel teljes munkaidőben

PÉNZÜGYI-ÜGYVITELI SZERVEZŐ

munkatársat keres.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Ügyviteli és Pénzügyi folyamatok, üzleti igényeinek tervezése, szervezése.  Együttműködés a Business Analyst-tel és a Rendszerfejlesztéssel a folyamat IT támogatásának tervezésében,
  • Az üzleti igények bevezetésével párhuzamosan részletes folyamat dokumentáció és ügyviteli eljárásrendek Ügyviteli dokumentációk, utasítások készítése, az elkészült rendszerfejlesztések tesztelése,
  • Az ügyviteli folyamatok módosításainak kommunikációja,
  • A feladatkörébe tartozó folyamatok részletes ismerete,
  • Az ügyvitel szervezési terület hatáskörébe tartozó folyamatok üzleti elemzése, szakmai egyeztetése, dokumentálása,
  • Projekt munkákban való részvétel,
  • Hibajelentések elemzése, feltárása, fejlesztőkhöz történő továbbítása,
  • Eszközalapforgalmazási feladatok megismerése és operatív végrehajtásának támogatása
    • adatok forgalmazása a belső rendszerekben,
    • adatok forgalmazása a külső partnerekkel,
    • forgalmazási adatok nyilvántartása, hóközi egyeztetése,
    • forgalmi adatok összesítése, havi jelentések összeállítása,
    • alapok aktuális státuszának nyilvántartása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (pénzügyi és/vagy közgazdasági),
  • magas szintű MS Office ismeretek,
  • számviteli ismeretek,
  • 1-2 éves hasonló területen és/vagy biztosítási szakmai tapasztalatok előnyt jelent,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • pontosság és precizitás jellemzi a munkavégzésben,
  • jó a szervező- és kommunikációs készsége,
  • képes átlátni komplex rendszereket, folyamatokat,
  • eredményorientált, pozitív beállítottságú,
  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • logikus és analitikus gondolkodásmód jellemzi,
  • a munkájával szemben mindig igényes
  • szeretne megismerkedni a biztosítási szakma speciális területével.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy 2016. április 20-ig - jövedelemigény megjelölésével – jelentkezzen Karrierportálunkon a Jelentkezés" gombra kattintva !

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol