www.cvonline.hu

Pénzügy-számviteli munkatársat keresünk Szegedre INTS/13/12

  • A hirdetés 267 napja lejárt

Exkluzív ékszerek forgalmazásával foglalkozó partnerünk keres szegedi irodájába pénzügy-számviteli munkatársat

INTS/13/12

Munkakör

·         Bevételek és kiadások adminisztrációja

·         Céges költségek nyilvántartása

·         Könyvelővel való kapcsolattartás, adatszolgáltatás részére

·         Bérszámfejtés előkészítése

·         Szabadságok nyilvántartása

·         Csomag küldés és szállítás felügyelése

·         Beérkező megrendelések kezelése

·         Logisztika feladatok segítése, ez irányú kapcsolattartás az értékesítés és a gyártás között

·         Mérések és statisztikák elkészítése

·         Riportolás az ügyvezető felé

 Elvárások

·         3-4 év szakmai tapasztalat

·         Középfokú, társalgási szintű angol nyelvtudás

·         Legalább OKJ szintű, szakirányú végzettség

·         Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek

·         Erős informatikai érdeklődés

·         Precizitás és pontosság

·         Kitartó és feladat orientált személyiség

·         Rendszerszemlélet

·         Szakmai iránti szeretet és elhivatottság

 Munkaidő

·           Napi 8 óra, heti 5 nap

Munkavégzés helye:

·        Szeged

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el részünkre pályázati anyagát, amely tartalmazza szakmai önéletrajzát, motivációs levelét és bérigényét. E-mail címünk: E-mail cím megjelenítése.

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Szeged
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő