www.cvonline.hu

Pénzügy-számviteli munkatárs

  • A hirdetés 1126 napja lejárt

Samsonite

Munkatársat keres

Pénzügy-számviteli

területre

Feladatok:

  • Beérkező számlák könyvelése
  • Kimenő számlák készítése
  • Számlákkal kapcsolatos egyeztetések, kapcsolattartás partnerekkel
  • Főkönyvi könyvelés, vegyes feladások könyvelése
  • Részvétel a havi és éves zárási feladatokban
  • Analitikus nyilvántartások vezetése
  • Elemzések készítése
  • Egyéb számviteli, könyvelési feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági / szakirányú végzettség
  • Jó angol nyelvtudás szóban és írásban a munkakör betöltésének elengedhetetlen feltétele
  • Magas szintű számítógépes ismeret
  • Vállalatirányítási rendszer (SAP) ismerete előny
  • Határidők betartása
  • 3 év számviteli területen szerzett tapasztalat
  • Lényeglátás
  • Erős analitikus és döntéshozó képesség.

Fényképes önéletrajzzal a 2014.09.20-ig az alábbi email címen.

Helyek Tolna
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol