www.cvonline.hu

Pénzügy-számvitel területre diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 800993

Feladatok:
  • Zárási munkák támogatása: fájlok betöltése a rendszerbe, process-ek futtatása, kommunikáció a supporttal,
  • rendszeres napi ellenőrzési és feltöltési feladatok,
  • számlatükör karbantartásával kapcsolatos feladatok (megadott főkönyvi dimenziók megnyitása/bezárása),
  • ad-hoc felhasználói kérések teljesítése, a felhasználók munkájának napi támogatása
Elvárások:
  • AKTÍV NAPPALIS tanulmányok pénzügy, számvitel területen,
  • angol nyelv magas szintű ismerete,
  • haladó szintű Excel ismeretek,
  • proaktív, nyitott hozzá állás minden feladathoz.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • heti 30 óra,
  • 2-4 hétig tartó munkaidő.
  • Bér:
  • Bruttó 750 Ft/óra
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest 6. kerület
Kapcsolat:
Fényképes önéletrajzod várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre, leveled tárgya legyen BIZ-01. Kérünk, tüntesd fel a ráérésed is az e-mailedben!