www.cvonline.hu

Pénzügy-számvitel gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.04.
Hirdetés azonosító: 1083713
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Ezúttal nemzetközi partnerünk keres gyakornokot pénzügyi osztályára.

Feladatok:

  • a pénzügyi osztály támogatása
  • könyveléssel kapcsolatos adminisztratív feladatok, egyeztetések, ellenőrzések elvégzése
  • a pénzügyi vezető munkájának aktív segítése
  • dokumentációkezelés

Elvárások:

  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • folyamatban lévő pénzügyi vagy egyéb gazdasági tanulmányok
  • felhasználói szintű Ms Office ismerete
  • kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • kontrolling és számvitel iránti érdeklődés
  • csapatjátékos szemlélet, rugalmasság
  • precíz, pontos munkavégzés
  • egri munkavégzés vállalása utazási költségtérítés ellenében

Munkaidő: hétfőtől-péntekig előre egyeztetett beosztás alapján, 8:00 - 16:30 között
Minimum heti 24 órát teljesíteni kell.

Amit kínálunk:

  • diákbér: bruttó 695 Ft/óra + utazási költségtérítés (Eger és a lakhelyed között)
  • gyakornoki munkaszerződést fizetéssel, és egyéb juttatásokkal
  • folyamatos, hosszútávú munkalehetőség
  • szakmai tapasztalatszerzési lehetőség
  • nemzetközi hátteret, és bepillantást egy sikeres nemzetközi vállalat működésébe

  • Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!
  • Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha egy fényképes önéletrajzot is töltesz fel a rendszerünkbe (pdf vagy .doc formátumban).
  • Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, a "Megosztás"-ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!