www.cvonline.hu

PÉNZÜGY MUNKAÜGY és KONTROLLING feladatkörbe munkatárs

  • A hirdetés 873 napja lejárt

Szegedi Építő ipari cég keres

PÉNZÜGY MUNKAÜGY és KONTROLLING feladatkörbe munkatársat.

Feladatok:

  • Az adminisztrációs vezető munkájának adminisztratív támogatása
  • Beérkező dokumentumok kezelése
  • Iratok lefűzése, kezelése
  • Számlakezelés
  • Pénztárszámlák kezelése
  • Munkaügyi feladatok
  • Nyilvántartások vezetése, kimutatások készítése
  • Egyéb kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Szakirányú (közgazdasági, munkaügyi) végzettség
  • Magas szintű szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Építőipari vállalatnál szerzett munkahelyi tapsztalat

 Szükséges kompetenciák:

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség
  • Megbízhatóság
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Feltételek:

  • Építőipari gazdálkodás során keletkezett számlák feldolgozásával kapcsolatos tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány (előny)

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Magas szintű szakmai munkavégzés és fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Szeged

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, fényképes önéletrajzát küldje meg az alábbi e-mail címre 2014.09.01-ig.

Helyek Csongrád
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő