www.cvonline.hu

Pénzügy, kontrolling gyakornok

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 1025587

keresünk pénzügy, kontrolling területre Magyarország vezető prémium-minőségű teljesítmény-elektronikai vállalathoz
Feladatok:

  • Riportálásba való részvétel (SAP-ból különböző riportok lekérése, ezekből kimutatások készítése)

Elvárások:
  • Folyamatban lévő, felsőfokú, nappali tagozatos hallgatói jogviszony pénzügyi tanulmányokból
  • Minimum egy évi munkavállalás, heti 3-4 nap
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • Precizitás, önálló munkavégzés
  • Határozottság, talpraesettség, megbízhatóság

Juttatások:
  • Bruttó 1200 Ft/óra
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • Cafeteria

Nyelv:
  • Angol

  • Fényképes önéletrajzodat küld el, leveled tárgya legyen VIN-PÜ!

Munkavégzés helye:
  • Bicske

Egyéb információk:
Munkaidő: H-P 8:00-17:00 óra között heti minimum 3 munkanap Munkavégzés helye: Bicske (utazástámogatás)