www.cvonline.hu

Pénzügy gyakornok

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 877623

Légy része dinamikusan fejlődő csapatunknak, csatlakozz Magyarország legújabb IT Szolgáltató központjához!

Feladatok:

  • Aktív részvétel a pénzügy csapat munkájában, elsősorban AP területen
  • Kimenő és bejövő számlákkal kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Validálás, iktatás
  • kisebb riportokkal kapcsolatos feladatok

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (nappali tagozat) pénzügyi vagy számviteli területen
  • Folyékony angol nyelvismeret - min. B2 írásban és szóban
  • Analitikus attitűd
  • Pontosság, precizitás
  • Monotonitástűrés
  • Előny: francia nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • kellemes munkakörnyezet
  • kiváló, fiatalos csapat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb:

  • Munkaidő: heti legalább 25-30 óra
  • Fizetés: Bruttó 1012.-Ft /óra
  • Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a E-mail cím megjelenítése email címen. E-mailed tárgya legyen: CCH-PÜ2