www.cvonline.hu

Pénzügy gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 870906

Légy része dinamikusan fejlődő csapatunknak, csatlakozz Magyarország legújabb IT Szolgáltató központjához!

Feladatok:

  • Aktív részvétel a pénzügy csapat munkájában
  • Kimenő és bejövő számlákkal kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Kifizetésekkel kapcsolatos riportok előkészítése
  • Ad hoc riportok készítése valamint előkészítése elsősorban Excel-ben

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (nappali tagozat) pénzügyi vagy számviteli területen
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Folyékony angol nyelvismeret - min. B2 írásban és szóban
  • Legalább társalgási szintű francia vagy német nyelvismeret
  • Pontosság, precizitás
  • Proaktivitás

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • kellemes munkakörnyezet
  • kiváló, fiatalos csapat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb:

  • Munkaidő: heti legalább 25-30 óra
  • Fizetés: Bruttó 1012.-Ft /óra
  • Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a E-mail cím megjelenítése email címen. E-mailed tárgya legyen: CCH-PÜ