www.cvonline.hu

Pénzügy gyakornok

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 866733

Feladatok:
  • könyvelés munkájának adminisztratív támogatása (iratrendezés, postabontás, iktatás),
  • adatrögzítés, a beérkezett számlák scannelése, kiküldése engedélyezésre a társosztályoknak,
  • alapszintű könyvelési és controlling feladatok
  • számlareklamációk, szállítói folyószámlák egyeztetése, kezelése,
  • egyszerűbb könyvelési feladatok SAP rendszerben,
  • lekönyvelt számlák könyvelési adatainak ellenőrzése.
Elvárások:
  • folyamatban lévő BSC/MSC tanulmány gazdasági szakon,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • magabiztos MS-Office ismeret,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • számviteli ismeretek.
Amit kínálunk:
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • szakmai fejlődési lehetőség, önálló munkavégzés és egyéni feladatok,
  • kellemes munkakörnyezet,
  • kiváló, fiatalos csapat.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • heti legalább 20 óra
  • Fizetés:
  • Bruttó 600 forint /óra
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, IX. és VI. kerület
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a E-mail cím megjelenítése email címen. E-mailed tárgya legyen: PÜ-GYAK.