Sapa Profiles Kft.-Pénzügy és számvitel szakos friss diplomás munkatársat keresünk!

Pénzügy és számvitel szakos friss diplomás munkatársat keresünk!

A Sapa a magas hozzáadott értékű alumínium profilok előállításában világelső, 35 országban a legmodernebb technológiákat alkalmazva, közel 15 000 munkavállalót foglalkoztató skandináv tulajdonú cég. Székesfehérváron található Globális Pénzügyi és Adminisztrációs Szolgáltató Központja a Sapa vállalatcsoport tagjai számára nyújt pénzügyi és IT szolgáltatásokat.

A Sapa Globális Pénzügyi Szolgáltató Központja keres friss diplomás vagy maximum 1-2 éves tapasztalattal rendelkező  pénzügyi és számviteli végzettséggel, folyékony angol nyelvtudással és az informatika iránti érdeklődéssel és affinitással rendelkező munkatársat.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Sapa Profiles Kft.

Feladatok:

  • Pénzügyi modulok támogatása
  • Riportok készítése, karbantartása
  • Rendszer és felhasználó adminisztráció
  • A folyamatok egyszerűsítése érdekében fejlesztések végrehajtása
  • A Pénzügyi Shared Service területei részére felmért üzleti igények alapján megoldások specifikálása, tervezése és fejlesztése, együttműködve a technikai (IT fejlesztői) csapattal

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma pénzügy és számvitel szakon
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Bármelyik vállalatirányítási rendszer pénzügyi moduljainak ismerete előny
  • SQL ismerete előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Kiváló lehetőség pályakezdők és 1-2 éves tapasztalattal rendelkező szakemberek számára, akik multinacionális cégnél szeretnék elkezdeni építeni a karrierjüket
  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés,

önkéntes nyugdíj- és egészségpénztár, bónusz

Fényképes magyar és idegennyelvű önéletrajzát kérjük, töltse fel karrieroldalunkon: http://job.hu.sapagroup.com    Kattintson a Regisztráció menüpontra, majd a kért adatok feltöltése végén jelölje be a megpályázni kívánt pozíciót. Cégünkről bővebben a www.sapagroup.com/hungary oldalon tájékozódhat.

Munkavégzés helye Székesfehérvár
Kategória IT / Informatika, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Székesfehérvár