www.cvonline.hu

Pénzügy és Kontrolling szakember

  • A hirdetés 979 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja

Dinamikusan bővülő csapatunkba 6 órás foglalkoztatás mellett keresünk kollégát, Pénzügyi és Kontrolling szakember munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás a Kontrolling szakterülettel, teljes körű adatszolgáltatás (FC, elhatárolás, m2 kimutatás, stb.), kimutatások készítése, egyeztetések, kontrolling részéről felmerült igények kezelése
  • Kapcsolattartás az Ingatlangazdálkodás cikkszámokra igazoló tárosztályokkal és kétirányú adatszolgáltatás teljesítése
  • Számlanyilvántartó rendszer ellenőrzése, fejlesztése, naprakészen tartása, a rendszerben rögzített munkatársi hibák felkutatása és jelzés a munkatársak felé a hibák kijavítására
  • A Ingatlangazdálkodás felelősségi körébe tartozó megrendeléseket nyilvántartó (Orders) táblázat vezetése és az ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Beruházási terv készítésének irányítása és a beérkező adatok alapján az éves beruházási terv elkészítése, véglegesítése
  • Beruházások megvalósulásának folyamatos nyomon követése és adminisztrációja valamint az aktiválások rögzítése az Ingatlangazdálkodás felelősségi körébe tartozó megrendeléseket nyilvántartó (Orders) beruházási összesítőben
  • KP elszámolások rögzítése a cikktáblákban
  • Teljes körű adatszolgáltatás és kezelés az Ingatlangazdálkodás felelősségi körébe tartozó értékcsökkenésekről
  • Vezetői összefoglaló készítése a Ingatlangazdálkodási vezető számára az ingatlangazdálkodási szakterület aktuális pénzügyi helyzetéről
  • Az ingatlangazdálkodási szakterület budgetjének figyelemmel kisérése, és figyelemfelhívás budget túllépés megelőzése érdekében
  • Az ingatlangazdálkodási szakterület vezetőinek tájékoztatása a kontrolling folyamatok változása esetén
  • Költséghely szinten tervezett (TRUSZ) költségek felügyelete, rögzítése és vezetése
  • Havi jelentés elkészítése az ingatlangazdálkodási szakterület tevékenységeiről
  • Bejövő számlák kiosztása az illetékesek részére
  • Számlázás a témafelelősöktől kapott adatok alapján (pl. telefon, gépkocsi magánhasználat)
  • Dolgozói személyes adatbázis naprakészen tartása
  • Továbbszámlázandó bérleti és közüzemi díjak kezelése, továbbá a társasházi közös költség kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági, pénzügyi vagy számviteli, esetleg egyéb felsőfokú végzettség mellett több éves releváns, szakmai tapasztalat
  • Pénzügyi, kontrolling jelentések elkészítésében szerzett tapasztalat
  • Csoportmunka irányításában szerzett tapasztalat
  • Eszkalációk hatékony kezelése
  • MS Office, kiemelten az Excel rendkívül magas fokú ismerete
  • Adatbázis kezelésben, szerkesztésben és létrehozásban szerzett ismeretek

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek:

  • Jó kommunikációs készség, mind szóban, mind írásban
  • Szervező-, kezdeményezőkészség
  • Pontos, önálló és megbízható munkavégzés
  • Eredményorientált személyiség
  • Kiváló problémafelismerő- és megoldó készség
  • Stresszhelyzetek magas szintű kezelése
  • Ügyfél orientáltság
  • Jó mediátori képességek (különféle egymásnak ütköző érdekek kezelése, az optimális megoldás megtalálása)
  • Költségtudatos szemlélet
  • Rendszerszemlélet

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, a "Jelentkezés" gombra kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő