www.cvonline.hu

Pénzügy – kontrolling vezető

  • A hirdetés 773 napja lejárt

Megbízónk az 1991-es alapítása óta folyamatosan fejlődő, hazai magánszemélyek tulajdonában álló, részvénytársasági formában működő szoftverház. Magyarország egyik meghatározó, informatikai szolgáltató cége, tevékenységének középpontjában üzleti alkalmazás-fejlesztés és szállítás áll.

A társaság magasan kvalifikált, 150 fős szakértői bázisa, 1,7 milliárd Ft-ot meghaladó árbevétele és saját tőkéje, ügyfélköre, valamint innovatív termék portfóliója együttesen teszi lehetővé vezető szerepének fenntartását, piaci részesedésének növelését.

A további növekedés és eredményes működés elősegítésére keresünk

Pénzügy-kontrolling vezető

munkatársat.

Feladatok:

  • A társaság pénzügyi, kontrolling és számviteli tevékenységének fejlesztése, felügyelete, irányítása.
  • Átfogó pénzügyi és operatív kontrolling rendszer felépítése, működtetése.
  • Elemzések, üzleti tervek, riportok készítése, a vezetőség döntéseinek előkészítése.
  • Pénzügy-számvitel és adózási területen a főkönyvelő munkájának irányítása, felügyelete.
  • HR támogatása a teljesítményértékelési rendszer tervezésében és kontrolling alapú támogatásában.
  • Szerződések kezelése, nyilvántartás felügyelete.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (kontrolling, és/vagy pénzügy-számvitel).
  • Legalább 3-5 év kontrolling / számvitel terültén, szolgáltató vállalatnál szerzett releváns tapasztalat.
  • Rendszerszemlélet és jó analitikus gondolkodás.
  • Kitűnő kommunikációs és prezentációs készség.
  • Képesség az önálló és a csapatban való munkavégzésre, beosztott pénzügy-számviteli munkatársak irányítására, együttműködés üzletág és csoportvezetőkkel.
  • Vállalatirányítási és kontrolling informatikai rendszerek használatában való jártasság.
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint).
  • Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • Informatikai, műszaki felsőfokú végzettség.
  • Minimum 2-3 év releváns gyakorlat infokommunikációs vagy tanácsadói szolgáltató vállalatnál, melynek árbevétele meghaladja az 750 millió Ft-ot, valamint minimum 5 fejlesztő, szakértő részvételével futó projektek száma meghaladja az évi 10-15-öt.

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

A sikeres pályázó számára a versenyképes fizetés és a barátságos munkakörnyezet garantált.

A pályázatokat fényképes, részletes, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzzal, cím, telefonszám és pozíció feltüntetésével, juttatásokra vonatkozó elképzelések mellékelésével várjuk az alábbi e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol