www.cvonline.hu

Pénztáros

  • A hirdetés 912 napja lejárt

Róbert Magánkórház keres munkatársat

részmunkaidős

pénztáros

munkakörbe.

Feladat: a magánkórház pénztárában a napi feladatok ellátása: számla készítése, pénz kezelése, napi zárások, pénzfeladások, házi pénztári teendők ellátása, vevő számlák postázása, szállító számlák rendezése, költségtérítések kifizetése, nyilvántartása, excel táblák kezelése, pénzügyi kimutatások előkészítése

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • angol nyelv alap szintű ismerete
  • pontosság, precizitás, alaposság,
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés,
  • stresszhelyzetek hatékony kezelése,
  • kiváló kommunikációs képesség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • felhasználói szintű MS Office ismeret (Word, Excel)
  • büntetlen előélet, magyar állampolgárság,

Amit kínálunk:

  • kulturált munkakörülmények,
  • részmunkaidős, (munkaidő 7-től 13 óráig), határozatlan idejű foglalkoztatás a Munka törvénykönyve szerint,
  • változatos, izgalmas munkavégzés,
  • akadálymentesített munkahely

Munkavégzés helye: Budapest, bejárós

Jelentkezési határidő: 2015. április 25.

Jelentkezni az alábbi  e-mail címen lehet a következő anyagok beküldésével:

  • fényképes, szakmai önéletrajz,
  • motivációs levél, fizeti igény megjelölésével,
  • iskolai végzettséget igazoló bizonyítvány(ok) másolata.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol