www.cvonline.hu

Pénztáros

  • A hirdetés 1083 napja lejárt

Pénztáros

Munkáltató:

Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres multinacionális partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba.

A leendő munkatárs feladatai:

  • vásárlók kedves, figyelmes kiszolgálása
  • megbízható, pontos pénztárblokk készítése
  • pontos pénzkezelés
  • vásárlók számára információszolgáltatás
  • ügyeleti feladatok ellátása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • középfokú végzettség
  • kiváló kommunikációs képesség
  • megbízhatóság, becsületesség, felelősségteljes munkavégzés
  • pontosság, precizitás
  • időbeosztásbeli rugalmaság

Amit nyújtani tudunk:

  • multinacionális munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi  e-mail címre.

Nyilvántartási szám:

5634-2/2010-5500

Adatvédelmi nyilvtántartási szám:

NAIH-72575/2014

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő