www.cvonline.hu

Pénztáros

  • A hirdetés 1135 napja lejárt

Az étterem távol-keleti, autentikus konyhát képvisel, az egyedi kiszolgálási rendszernek köszönhetően nem kell felszolgálói feladatokat ellátni. A munkakört betöltő feladata, a vendégek tájékoztatása, a rendelések felvétele, továbbítása a konyha irányába és a fizettetés lebonyolítása, valamint egyéb adminisztratív tevékenység. Ha szeretnél egy rugalmas és fiatalos csapatban dolgozni, akkor várjuk jelentkezésedet, önéletrajzodat az alábbi e-mail címre.

Főbb feladatok, munkák:

  • vendégek udvarias, barátságos kiszolgálása magyar és angol nyelven
  • pénztárgép kezelése,
  • online rendelések kezelése
  • számlák és szállítólevelek adatrögzítése
  • takarítási feladatok ellátása a munkaterületen

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • pénztárgép kezelői képesítés
  • alapszintű office ismeretek
  • legyen jó kommunikációs készséged
  • szeress csapatban dolgozni
  • távoli kultúrákból érkezők tolerálása
  • legyél lendületes, pozitív

Amit kínálunk:

  • nyugodt, kiszámítható munkakörülményeket
  • hétfőtől péntekig tartó nyolc órás munkahetet
  • munkaidőn belüli internet használatot
  • egzotikus légkört
  • támogató csapatot
  • stabil, megbízható munkahelyet
  • utazás térítést
  • személyzeti étkezést
  • éves fizetésemelést
Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol