www.cvonline.hu

PÉNZTÁROS

  • A hirdetés 1244 napja lejárt

A HAJDÚ TAKARÉK Takarékszövetkezet több mint 50 éve szerepel a hazai pénzügyi piacon. Mára az Észak-Alföldi régió legtőkeerősebb Takarékszövetkezete. A folyamatos fejlődés, bővülés céljából várja a pályázók jelentkezését az alábbi pozíció betöltésére:

PÉNZTÁROS

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány
  • Felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Érvényes valuta- és forintpénztárosi vizsga
  • Nyitott, kommunikatív személyiség
  • Megbízható pénzkezelési jártasság
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Számítógépes alapismeretek

Feladatok:

  • Forint-és valuta be- és kifizetések lebonyolítása
  • Bankjegyek valódiságának vizsgálata
  • Együttműködés az értékesítés támogatással
  • Közreműködés az ATM feltöltésében

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, fix jövedelem és teljesítményfüggő jutalék
  • Stabil vállalati környezet

Munkavégzés helye: Debrecen

Munkaidő típusa: Teljes munkaidő

Elkészített pályázatát, fényképes önéletrajzzal 2014. február 28-ig várjuk (a tárgyban feltüntetve a betölteni kívánt pozíciót) az alábbi e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő