www.cvonline.hu

Pénztáros

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Magyarország
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 26 napja lett aktiválva

Határozott időre, 2017.12.01-12.24-ig keresünk pénztáros munkatársat!

Munkavégzés helye: 1152 Budapest, Városkapu utca 9.

Az alábbi feladatok várnak Rád:

§  Pénztárosi és pénztárhoz kapcsolódó feladatok elvégzése

§  Állandó udvarias kapcsolattartás a vásárlókkal

Légy közösségünk tagja, ha:

§  Releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel

§  Megbízhatóan és lendületesen végzed a rád bízott feladatokat

§  Szívesen és jól kommunikálsz

Munkaidő:

§  hétfőtől vasárnapig, 2 műszakban (5:30-14:00 13:30-22:00)

§  közben pihenőnapot biztosítunk

§  csak hétvégén is megoldható a munkavégzés

Egyéb információ:

§  Ingyenes dolgozói buszjáratot biztosítunk Újpestről!

Amennyiben a felsorolt elvárásoknak megfelel, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.