www.cvonline.hu

Pénztáros

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 1193522
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Ezúttal szombathelyi barkács termékeket forgalmazó Partnercégünkhöz keresünk felelősségteljes jelölteket!

Feladatok:

  • Vásárlók kiszolgálása
  • Pénztárgép kezelése
  • Adminisztráció

Elvárások:

  • nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • napi 4-5 óra munkavégzés minimum

Előnyt jelent:

  • Pénztári tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fizetett betanulási idő!
  • Bruttó 800 Ft-os órabér
  • Pénztári tapasztalat szerzés
  • Kellemes munkakörnyezet

Amennyiben tetszik a hirdetés és úgy gondolod, ez a pozíció Rád vár, jelentkezz rá Link megjelenítése után, vagy írj egy emailt a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a Facebookon is!

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Vas