www.cvonline.hu

Pénztáros

Hozzáadva: 2017.07.22.
Hirdetés azonosító: 1153267

Partnerünk megbízásából élelmiszerek és háztartási cikkek árusításával foglalkozó kiskereskedelmi üzletlánchoz keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:
Feladatok:
  • Vásárlók fogadása és kiszolgálása
  • Pénztárgép pontos és megbízható kezelése
  • Alkalmanként az árukészlet feltöltése

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Kereskedelem iránti érdeklődés

Juttatások:
  • Hétfő és szombat között, heti 5 nap munka
  • Választható ÁLLANDÓ délelőttös vagy délutános munkarend
  • Bruttó 1125 Ft órabér
  • Lehetőség részmunkaidős (4 órás) munkavégzésre
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil háttérrel rendelkező cégnél
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Munkavégzés helye: Budapest belvárosa

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését önéletrajzzal a megadott e-mail címen: E-mail cím megjelenítése