www.cvonline.hu

Pénztáros

  • Frissítve 22 napja

A Reál Hungária Élelmiszer Kft. munkatársat keres

Pénztáros

munkakörbe

Budapest XI. kerületi élelmiszer nagykereskedelmi raktáráruházunkba keresünk pénztáros kollégát.

Feladatok:

  • vásárlók udvarias kiszolgálása, tájékoztatása
  • nagyker-kassza pontos kezelése, elszámolása
  • részvétel egyéb áruházi feladatokban
  • a kötelező leltáron való részvétel

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • kereskedelemben, lehetőleg pénztárosi munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • megbízhatóság, önállóság
  • jó kommunikációs készség
  • pontosság, felelősségtudat

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • fix alapbér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • cafeteria
  • csapatmunka
  • előrelépési lehetőség
  • 13. havi fizetés

Munkavégzés ideje: Hétköznap hétfőtől-péntekig, heti 40 óra.

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület, Kondorosi út 6.

Munkavégzés helye Budapest, XI. kerület, Kondorosi út 6.
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest