www.cvonline.hu

Pénztáros

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Pénztárost

felveszünk azonnali kezdéssel Lurdy-Házban lévő Prémium élelmiszerüzletünkbe!

Feladatai:

  • Vásárlók udvarias kiszolgálása, tájékoztatása
  • Kassza pontos kezelése, elszámolása
  • Részvétel egyéb áruházi feladatokban

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Kereskedelemben, lehetőleg pénztárosi munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontosság, felelősségtudat

Munkavégzés helyszíne: Budapest, IX. kerület Lurdy-Ház

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal, e-mailben az alábbi címen lehet!

Munkavégzés helye Budapest, IX. kerület Lurdy-Ház
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest