www.cvonline.hu

Pénztáros

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.22.
Hirdetés azonosító: 1071911
lejárt

Ha érdekel az áruházak világa és szeretsz a pénz közelében lenni, elsőkézből akarsz értesülni az aktuális akciókról, akkor MOST csatlakozz hozzánk és bevezetünk ebbe a világba! És még a karácsonyi ajándékra valót is megkeresheted velünk!

Feladatok:

  • fizetőeszközök, pénztárgép kezelése (betanulást követően)
  • a vásárlók kedves és segítőkész kiszolgálása, tájékoztatása pl.: az aktuális akciókról
  • a kassza és a kasszaállvány promóciós termékekkel való feltöltése

Elvárások:

  • nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony
  • 18. betöltött életév
  • jó kommunikációs készség
  • precíz és lendületes munkavégzés
  • minimum heti 3 műszak vállalása a megadott munkaidőben

Munkaidő: hosszútávú lehetőség, hétfőtől-vasárnapig 4 - 6 - 8 órában, órarendhez igazodva, változó beosztásban

Előnyt jelent:

  • érvényes egészségügyi kiskönyv (érvényes tüdőszűrő, orvosi igazolás-fertőző betegségtől mentes)
  • korábbi pénztárosi tapasztalat
  • minél több ráérés a megadott munkaidőben

Amit kínálunk

Diákbér:

  •  bruttó alapbér 861 Ft / óra

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése" style="margin: 0px; padding: 0px; vertical-align: baseline; background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; color: rgb(237, 32, 42);">regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!
Vagy írj nekünk e-mailt az E-mail cím megjelenítése-ra vagy keress minket telefonon a 06-70-510-4220-as számon!

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerőseid érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével oszd meg velük a Facebookon is!

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Zala