www.cvonline.hu

Pénztáros

  • A hirdetés 338 napja lejárt

A Róbert Károly Magánkórház keres munkatársat

pénztáros

munkakörbe

Feladat:

  • a magánkórház pénztárában a napi feladatok ellátása: számla készítése, pénz kezelése, napi zárások, pénzfeladások, házi pénztári teendők ellátása,
  • vevő számlák postázása,
  • szállító számlák rendezése,
  • költségtérítések kifizetése, nyilvántartása,
  • pénzszállítás előkészítése, szállítólevél készítése
  • rögzített számlák kezelése, rendezése, irattározásra előkészítése
  • excel táblák kezelése,
  • pénzügyi kimutatások előkészítése

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • angol nyelv alap szintű ismerete
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű MS Office ismeret (Word, Excel)
  • pontosság, precizitás, alaposság,
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés,
  • stresszhelyzetek hatékony kezelése,
  • kiváló kommunikációs képesség
  • büntetlen előélet, magyar állampolgárság

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidő, hétfőtől péntekig 11-től 19 óráig, határozatlan idejű foglalkoztatás a Munka törvénykönyve szerint,
  • kulturált munkakörülmények,
  • változatos, izgalmas munkavégzés,
  • akadálymentesített munkahely

Munkavégzés helye: Budapest 13. kerület
Jelentkezési határidő: 2016.06.24.
Munkakezdés: 2016.06.
Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével az alábbi e-mail-címre várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol