www.cvonline.hu

Pénztáros

  • A hirdetés 480 napja lejárt

Az Avalon Park Kft. munkatársat keres az Angel Station szikszói telephelyére

 Pénztáros

munkakörbe

Feladatok:

  • Készpénzes, hitel/bankkártyás fizetések lebonyolítása;
  • Visszajáró átadása és a nyugta kiállítása, rendelkezésre bocsátása;
  • Bevett és kiadott pénz nyilvántartása, összevetése a pénztárgép értékesítési nyilvántartásával;
  • Pénztárgépek üzemeltetése;
  • Árleolvasás, áru súlymérése, csomagolása;
  • Pénztár nyitása, zárása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Legalább 3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Megbízható, proaktív személyiség
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatokkal és kihívásokkal teli munkakör
  • Kiemelkedő színvonalú, prémium kategóriás berendezések
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

  • Szikszó

A fényképes, név alapján elnevezett önéletrajzokat, motivációs levelet a pozíció megnevezésével és bruttó bérigény feltüntetésével 2016.03.30-ig várjuk az alábbi e-mail címre.

Felhívjuk a pályázók szíves figyelmét, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékig megfelelő jelölteket áll módunkban kiértesíteni a toborzás és kiválasztás egyes szakaszairól.

info: Link megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő